570
(Głosy: 2, średnia ocena 5.00 na 5)
Konkurs fotograficzny TAT5.00 out of 5 based on 2 voters.

TAT, czyli Tourism Authority of Thailand (Urząd ds. Turystyki w Tajlandii) zaprasza fotografów, podróżników, media i wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie fotograficznym. Tegorocznym motywem przewodnim konkursu są imprezy i festiwale odbywające się w Tajlandii (Thailand Events & Festivals).

Tajlandia | Tourism Authority of Thailand zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym
Tajlandia | Tourism Authority of Thailand zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym (by matchstick )

Konkurs jest otwarty zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów, niezależnie od wieku i kraju pochodzenia. Jego celem jest uchwycenie bogactwa i różnorodności barwnych festiwali i innych ciekawych wydarzeń publicznych mających miejsce w Krainie Uśmiechu.

Organizacji konkursu popularyzującego festiwalowe oblicze Tajlandii towarzyszy przekonanie, że Tajlandia znana jest przede wszystkim jako popularny kierunek turystyczny, słynący ze wspaniałych plaż, wyśmienitego jedzenia i legendarnej gościnności mieszkańców, a w mniejszym stopniu jako kraj o bogatej kulturze i intrygujących tradycjach.

Organizatorzy konkursu uważają, że taka forma propagowania tajskiej kultury – czyli za pośrednictwem obrazów – będzie szczególnie wymowna. Barwne buddyjskie święta i tematyczne festiwale obchodzone są w każdym zakątku kraju niemal w każdym miesiącu roku, fotografowie mają więc w czym wybierać, a powstała kolekcja zdjęć będzie niepowtarzalnym przekrojem tajskiego społeczeństwa i jego zwyczajów.

Nagrody

W konkursie przyznane zostaną trzy nagrody pieniężne:

1 miejsce – 30 000 THB ( około 1 000 USD)
2 miejsce – 20 000 THB
3 miejsce – 10 000 THB

Tajlandia | Motywem przewodnim konkursu są tajskie imprezy i festiwale
Tajlandia | Motywem przewodnim konkursu są tajskie imprezy i festiwale (by mith17 )

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 18 lutego do 18 marca 2013 roku. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej TAT 21 marca 2013 roku.

Zasady

Każdy uczestnik może zgłosić dowolną ilość prac w formacie JPEG, jeśli tylko dotyczą one tematu (imprezy i festiwale) i zostały wykonane aparatem cyfrowym (skany nie są akceptowane).

Osoby niepełnoletnie chcące uczestniczyć w konkursie muszą posiadać zgodę rodzica lub opiekuna.

Więcej informacji na stronie: http://www.tatnews.org/photo-contest/index.html, gdzie dostępny jest także formularz aplikacyjny: http://tatnews.org/photo-contest-apply.

Tajlandia | Tajlandia do prawdziwy raj dla poszukiwaczy wyjątkowych kadrów
Tajlandia | Tajlandia do prawdziwy raj dla poszukiwaczy wyjątkowych kadrów (by Wyndham Hollis Photographs )

Odwiedź nas na Forum Tajlandia
Zainteresować Cię również mogą ...Zmień język Thailand Thailand (English) Tailandia Tailandia (Español) Tailandia Тайланд (Русский) Thailand Thailand (Deutsch) Tajlandia Tajlandia (Polski)