30 października 2012
Przełom października i listopada to czas upływający pod znakiem kina azjatyckiego. Z tej okazji mamy dla Was kolejny konkurs!
abcTajlandia | Do wygrania dwie podwójne wejściówki na film Headshot. Mroczna karma! (by januszek )
Czy słyszeliście już o intrygującym tajskim kandydacie do Oskara?
Buddyjski czarny kryminał Headshot. Mroczna karma wejdzie na ekrany polskich kin studyjnych 2 listopada 2012 roku, a my już dziś pragniemy zaprosić Was na jego pokaz w Warszawie.
Projekcję poprzedzi wykład na temat tajskiej Nowej Fali – czyli o młodych, zdolnych twórcach, którzy w czasach gospodarczego kryzysu (koniec lat 90.), na przekór finansowym trudnościom, postanowili rozpętać artystyczną rewolucję i ożywić azjatycki przemysł filmowy. (Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie tutaj)
Nagrody:
Do wygrania są dwie podwójne wejściówki na film Headshot. Mroczna karma.
Seans odbędzie się w środę 7 listopada o godzinie 20.15 w warszawskim Kinie Praha (ul. Jagiellońska 26).
Zasady:
Wejściówki powędrują do dwóch osób, które jako pierwsze wyślą do nas (konkursy@abctajlandia.pl) prawidłowe odpowiedzi na trzy pytania konkursowe. Podpowiadamy, że wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronach naszego portalu abcTajlandia.pl.
Pytania konkursowe:
1. Co oznacza nazwa lotniska Suvarnabhumi i kto jest jej autorem?
2. Co oznacza skrót T.I.T.?
3. W którym mieście i na terenie jakiej świątyni znajdziemy Buddę wyłaniającego się prosto z drzewa?
Headshot. Mroczna karma | "Reżyser zdaje się pytać nas o charakter i podmiotowość losu. Czy życie to seria przypadkowych zbiegów okoliczności? Czy jest nad nami jakiś byt, który ciągnie za wszystkie sznurki?" (Indiewire) (by www.againstgravity.pl )
Prosimy o podanie w treści maila imienia i nazwiska. Wszystkie nagrodzone osoby otrzymają potwierdzenie w mailu zwrotnym.
Wejściówki będą do odebrania w kasie kina Praha przed seansem.
Zapraszamy do udziału w zabawie i... powodzenia!
Konkurs już się zakończył!
Prawidłowe odpowiedzi brzmią następująco:
1. Co oznacza nazwa lotniska Suvarnabhumi i kto jest jej autorem?
Odp. „Złote Królestwo” (lub „Złota Ziemia”); Bhumibol Adulyadej.
2. Co oznacza skrót T.I.T.?
Odp. “This is Thailand”.
3. W którym mieście i na terenie jakiej świątyni znajdziemy Buddę wyłaniającego się prosto z drzewa?
Odp. Ayutthaya; Wat Mahathat.
Wejściówki wędrują do Pani Magdaleny i do Pani Luizy, gratulujemy!
Regulamin
- Konkurs rozpoczyna się 30 października 2012 roku o godzinie 10:30
- Jego zakończenie nastąpi z chwilą otrzymania przez serwis abcTajlandia.pl dwóch poprawnych odpowiedzi na zadanie konkursowe, wraz z imieniem i nazwiskiem autora, na adres e-mail: konkursy@abctajlandia.pl.
- Zwycięzców wybiera administracja serwisu abcTajlandia.pl.
- Imiona i nazwiska zwycięzców zostaną przekazane dystrybutorom filmu Headshot. Mroczna karma, firmie Against Gravity, w celu przygotowania wejściówek.
- Imiona zwycięzców zostaną także opublikowane na stronie serwisu abcTajlandia.pl.
« poprzednia | następna » |
---|
Zainteresować Cię również mogą ...