521
(Głosy: 2, średnia ocena 5.00 na 5)
Pattaya Internatinal Music Festival5.00 out of 5 based on 2 voters.

Już dziś Tajlandia zaprasza na Pattaya International Music Festival. Największy plażowy festiwal w Azji każdego roku gości wielu znanych artystów i całe rzesze fanów. Za główny cel organizatorzy festiwalu stawiają sobie promocję Pattayi jako prawdziwego "miasta muzyki" na wschodnim wybrzeżu. Od dziesięciu lat z sukcesem udaje się realizować ten plan.

Tajlandia | Festiwal w Pattaya to prawdziwe święto muzyki, każdego roku przyciągające tłumy słuchaczy
Tajlandia | Festiwal w Pattaya to prawdziwe święto muzyki, każdego roku przyciągające tłumy słuchaczy (by anaktaro )

Każdego roku Festiwal gości ponad 400 000 fanów muzyki z całego świata. Gospodarzem święta muzyki jest Urząd ds. Turystyki Tajlandii (TAT) i Ministerstwo Turystyki i Sportu. Władze miasta już dawno ruszyły z przygotowaniami do festiwalu, plaże są starannie sprzątane, zasadzono mnóstwo kwiatów.

Jedyny w swoim rodzaju Beach-Festival, oprócz gwiazd rodem z Tajlandii, będzie gościł uznanych artystów z całej Azji, m.in. koreańskiego muzyka Jung Ji-hoona. Z Japonii przybędą: Kis-My_ft2, BIShadow i ABC-Z. Ponadto na festiwalowych scenach zagrają: Super Kidz z Indonezji, PAK z Wietnamu, Księżniczka Tik z Laosu i wiele innych międzynarodowych sław.

Trzy festiwalowe dni wypełnione będą mnóstwem atrakcji, wśród których każdy miłośnik dobrej muzyki znajdzie coś dla siebie. Koncertowe emocje rozpoczną się o godzinie 18 i planowo mają potrwać do północy, choć ostatnie lata pokazały, że festiwalowi goście mają dość sił, aby bawić się do wczesnych godzin porannych.

Artyści będą występowali na czterech scenach. Każda z nich będzie mieściła się w innym miejscu miasta. Kto lubi muzykę elektroniczną, będzie mógł zobaczyć koncerty na scenie Galaxy, miłośnicy gorących, bujanych rytmów z pewnością zainteresują się występami na scenie Reggae.

Tajlandia | Marcowa Pattaya o zmierzchu
Tajlandia | Marcowa Pattaya o zmierzchu (by jb_photos )

Festiwal szeroko promowany był w tajskich mediach, co tylko utrwaliło pozycję Pattayi jako turystycznego i rozrywkowego centrum Tajlandii.

Co?
Pattaya Music Festival 2012

Gdzie?
Pattaya; sceny: Galaxy Stage – przystań Bali Hai, Moon Stage – Pattaya Soi 4, Universal Stage – w samym centrum miasta (Central Pattaya) i Reggae Stage – w południowej cześci miasta (South Pattaya).

Kiedy?
16-18 marca 2012 r.
Zainteresować Cię również mogą ...Zmień język Thailand Thailand (English) Tailandia Tailandia (Español) Tailandia Тайланд (Русский) Thailand Thailand (Deutsch) Tajlandia Tajlandia (Polski)