519
(Głosy: 2, średnia ocena 5.00 na 5)
Top 10 internautów5.00 out of 5 based on 2 voters.

Nie jest tajemnicą, że doświadczeni podróżnicy i pasjonaci Azji Południowo-Wschodniej, zwykle mają własne zdanie na temat odwiedzanych miejsc, często odbiegające od tego, co możemy przeczytać w przewodnikach czy dowiedzieć się w biurach podróży.

Azja | Na forum portalu abcTajlandia rozgorzała dyskusja na temat wartych odwiedzenia miejsc w tym wyjątkowym kraju
Azja | Na forum portalu abcTajlandia rozgorzała dyskusja na temat wartych odwiedzenia miejsc w tym wyjątkowym kraju
(by mikecogh )

Nie bez przyczyny więc obowiązkowym etapem planowania jakiejkolwiek wyprawy jest zapoznanie się z dyskusjami tematycznymi na forach podróżniczych.

W każdym kraju wyróżnić możemy listę miejsc i obiektów typu „must-see”, czyli tych, które po prostu trzeba zobaczyć, jednak to co popularne, tłumnie odwiedzane i niestety często już „oklepane” nie zawsze jest w stanie zaspokoić naszego głodnego wrażeń podróżniczego ducha.

Osoby często odwiedzające Azję, przebywające w niej dłuższy czas lub zwiedzające ten niesamowity region na własną rękę, znają często takie zakątki i atrakcje, o których mogliśmy nawet nie słyszeć i których nie znajdziemy w kolorowym albumie.

Także na forum portalu abcTajlandia rozgorzała dyskusja na temat wartych odwiedzenia miejsc w tym wyjątkowym kraju. Dzięki owocnej wymianie zdań między użytkownikami forum (za którą serdecznie wszystkim dziękujemy!), udało nam się stworzyć alternatywną listę 10 miejsc, które warto odwiedzić w Tajlandii.

Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami internautów oraz z dyskusją na forum, w której poddano krytyce sztandarowe atrakcje i zwrócono uwagę na miejsca wyjątkowe, często pomijane w rankingach i zestawieniach typu „Top”.
Zainteresować Cię również mogą ...Zmień język Thailand Thailand (English) Tailandia Tailandia (Español) Tailandia Тайланд (Русский) Thailand Thailand (Deutsch) Tajlandia Tajlandia (Polski)