479
(Głosy: 5, średnia ocena 4.80 na 5)
Szalone rzeczy, które możesz zrobić w Tajlandii4.80 out of 5 based on 5 voters.

Nie jest tajemnicą, że turyści mają różny temperament, zainteresowania i oczekiwania. Dla jednych już sam wyjazd do Azji Południowo-Wschodniej jest wystarczającym szaleństwem, inni poznając nowe zakątki świata nie zadowolą się standardowym programem zwiedzania – oni pragną przygód i wyzwań.

Tajlandia | Jedną z popularnych w Tajlandii atrakcji są farmy krokodyli
Tajlandia | Jedną z popularnych w Tajlandii atrakcji są farmy krokodyli (by kinjosan )

Właśnie dla tej drugiej grupy turystów przygotowaliśmy listę 10 szalonych rzeczy, które można zrobić w Tajlandii.

Jeśli żądza przygody cię rozpiera, ale w natłoku atrakcji nie wiesz na co się zdecydować, skorzystaj z naszych propozycji.

W każdym kraju wyróżnić można listę miejsc, które po prostu trzeba zobaczyć (10 miejsc, które musisz odwiedzić w Tajlandii) i listę atrakcji, których nie sposób ominąć (10 rzeczy, które musisz zrobić w Tajlandii). Jeśli jednak znudzi nas zwiedzanie zabytków, błogi wypoczynek na plaży i kosztowanie tradycyjnych specjałów lokalnej kuchni, zawsze możemy urozmaicić swój program zwiedzania. Wystarczy trochę inwencji.

Zarówno tajskie miasta, wyspy, plaże, świątynie, jak i przydrożne stragany oraz restauracje mają turystom do zaoferowania niestandardowe atrakcje – atrakcje z nutką szaleństwa. Poznaj tajską kuchnię z nieco innej strony, tutejszą faunę zupełnie z bliska, dowiedz się, co można robić na plaży poza słoneczną kąpielą i weź aktywny udział w prestiżowym maratonie!

Tajlandia | Dla jednych już sam wyjazd do Tajlandii jest wystarczającym szaleństwem, inni pragną przygód i wyzwań
Tajlandia | Dla jednych już sam wyjazd do Tajlandii jest wystarczającym szaleństwem, inni pragną przygód i wyzwań (by honey-bee)
Zainteresować Cię również mogą ...Zmień język Thailand Thailand (English) Tailandia Tailandia (Español) Tailandia Тайланд (Русский) Thailand Thailand (Deutsch) Tajlandia Tajlandia (Polski)