426
(Głosy: 1, średnia ocena 5.00 na 5)
Podróżnicze abc – jak znaleźć odpowiednie połączenie lotnicze?5.00 out of 5 based on 1 voters.

Doświadczeni podróżnicy raczej nie mają z tym problemu, ale istnieje pewna grupa turystów-amatorów, którzy po raz pierwszy pragną skierować swe kroki ku tajlandzkiej ziemi i najzwyczajniej w świecie nie wiedzą od czego zacząć.

Tajlandia | Ceny lotu do Tajlandii są zróżnicowane w zależności od przewoźnika
Tajlandia | Ceny lotu do Tajlandii są zróżnicowane w zależności od przewoźnika (by archer10)

Zastanówmy się więc nad pierwszym, najważniejszym krokiem każdej podróży: wyborem i rezerwacją lotu.

W Tajlandii największy ruch pasażerski odbywa się na lotnisku w Bangkoku, do którego dotrzemy z Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Z Warszawy dotrzemy także na inne tajlandzkie lotnisko, drugie pod względem popularności, Chiang Mai. Znaczna część turystów korzysta także z portu lotniczego w Phuket, na który dostaniemy się wylatując z lotnisk w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

Tajlandia słynie z tego, że na samo wczasowanie (w rozumieniu: jedzenie, noclegi, zakupy) jest tu stosunkowo tanie, ale sporo kosztować nas może podróż samolotem.

Ponieważ ceny lotu do Tajlandii są bardzo zróżnicowane w zależności od przewoźnika, idealnym rozwiązaniem w tym wypadku jest regularne przeglądanie – nawet na kilka miesięcy przed podróżą – wyszukiwarek połączeń. Korzystając z nich łatwiej znajdziemy lot w idealnym dla nas terminie i odpowiedni dla naszej kieszeni. Dzięki różnym kryteriom wyszukiwania możemy skupić się na najważniejszym dla nas czynniku, np. finansach lub czasie podróży.

Bogatą ofertę połączeń lotniczych do Tajlandii, a także aktualną bazę noclegową posiada Centrum rezerwacji biletów lotniczych oraz hoteli – Infoloty.pl. Jest to miejsce w internecie, w którym w  szybki i łatwy sposób można dokonać rezerwacji i kupna biletów lotniczych najbardziej popularnych przewoźników, zarówno tanich jak i regularnych linii. Znajdziemy tu wszystkie potrzebne informacje na temat interesującego nas miejsca podróży, cen biletów i wszelkich niezbędnych informacji dotyczących tanich lotów.

Tajlandia | Planując jakąkolwiek podróż warto skorzystać z internetowych wyszukiwarek połączeń lotniczych
Tajlandia | Planując jakąkolwiek podróż warto skorzystać z internetowych wyszukiwarek połączeń lotniczych (photo by Jakub Krechowicz)

Po zarezerwowaniu lotu warto zorientować się także w aktualnych cenach i standardach noclegów. Jest to opcja polecana szczególnie dla osób wybierających się do Tajlandii po raz pierwszy i nie mających tam swoich stałych, zaufanych i ulubionych miejsc.

Dodatkowo, w razie jakichkolwiek wątpliwości, możemy skorzystać z infolinii serwisu infoloty.pl., czynnej przez 7 dni w tygodniu pod nr tel. 801 080 851 lub (32) 728 30 26 (istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznej).

Według aktualnych danych serwisu Infoloty.pl, tanie bilety lotnicze do Tajlandii oferują m.in. linie lotnicze: Aero Suit EL Ai, Aeroflot, Aerosvit, Israel Airlines, Finnair, Austrian, LOT, Lufthansa i SAS Scandinavian, zaś najlepszą na chwile obecną cenę proponują linie lotnicze Aerosvit na przełomie września i października (loty już od 1683 zł/os w obie strony).
 
Zainteresować Cię również mogą ...Zmień język Thailand Thailand (English) Tailandia Tailandia (Español) Tailandia Тайланд (Русский) Thailand Thailand (Deutsch) Tajlandia Tajlandia (Polski)