322
(Głosy: 0, średnia ocena 0 na 5)
Królowa Sirikit wraca do zdrowia0 out of 5 based on 0 voters.

Królowa Tajlandii przez kilka dni przebywała w bangkockim szpitalu Chulalongkorn. Jej Wysokość została przyjęta na oddział w zeszły czwartek (30.09.) wieczorem z powodu problemów z sercem.

Tajlandia | Portrety Królowej znajdują się w każdym zakątku Tajlandii, co świadczy o wielkim szacunku, jakim obdarzani są tajscy monarchowie
Tajlandia | Portrety Królowej znajdują się w każdym zakątku Tajlandii, co świadczy o wielkim szacunku, jakim obdarzani są tajscy monarchowie (by nickhubbard)

The Royal Household Bureau informuje, że stan 78-letniej królowej się polepszył, monarchini prawidłowo reaguje na leczenie, a jej serce odzyskało prawidłowy rytm.

W szpitalu wystawiono specjalną księgę, do której mogli wpisywać się szpitalni goście i wszyscy, którzy pragnęli złożyć królowej życzenia powrotu do zdrowia.

82-letni Król Tajlandii Bhumibol Adulyadej, który sam w zeszłym roku przebywał w bangkockim Siriraj Hospital, także odwiedził swoją małżonkę.

W niedzielę 3 października królowa opuściła szpital w asyście swojej córki księżniczki Maha Chakri Sirindhorn. Dalszym leczeniem Jej Wysokości zajmie się szpital Siriraj.

Źródło: Thaizer.com
Zainteresować Cię również mogą ...Zmień język Thailand Thailand (English) Tailandia Tailandia (Español) Tailandia Тайланд (Русский) Thailand Thailand (Deutsch) Tajlandia Tajlandia (Polski)