288
(Głosy: 0, średnia ocena 0 na 5)
Promocja turystyki niszowej0 out of 5 based on 0 voters.

Organizacja Tourism Authority of Thailand (TAT), we współpracy z prywatnymi szpitalami, zamierza zająć się promocją  usług medycznych i zdrowotnych w Tajlandii, kierując swoją ofertę do 14,4 mln zagranicznych gości, którzy (wedle szacunków) w przyszłym roku powinni odwiedzić ten kraj.

Tajlandia | Spa na wyspie Koh Samui
Tajlandia | Spa na wyspie Koh Samui (by davelau)

Juthaporn Rerngronasa, wiceprezes działu komunikacji marketingowej TAT oświadczył, że w przyszłym roku strategia promocyjna organizacji w Europie skupi się na przyciągnięciu większej liczby turystów z rynków niszowych, które, jak się uważa, zostały w większym stopniu dotknięte niedawnymi niepokojami politycznymi niż rynek turystyki masowej.

Narzędziem penetracji nisz rynkowych będzie marketing najwyższej jakości produktów i usług – skierowany przede wszystkim do turystów, którzy chcą skorzystać z usług medycznych i zdrowotnych w Tajlandii.

Oferta tych usług będzie prezentowana w trakcie, organizowanych wspólnie przez TAT i prywatne szpitale, „objazdowych akcji reklamowych” –  ze szczególnym uwzględnieniem krajów Bliskiego Wschodu, takich jak Oman, Kuwejt i Katar.

Tajlandia | Dobra kondycja i zdrowie to nowe motywy przewodnie tajskiej turystyki
Tajlandia | Dobra kondycja i zdrowie to nowe motywy przewodnie tajskiej turystyki (by haynes)

TAT zamierza również intensywnie promować atrakcje grupowe (np. wakacje z golfem) i oferty dla osób, które w  Tajlandii – kraju cieszącym się nadal wyjątkową popularnością – chcą wziąć ślub lub spędzić miesiąc miodowy.

Organizacja TAT jest przekonana, że w przyszłym roku liczba zagranicznych turystów powinna wzrosnąć z 14 do 14,4 mln, co jest szczególnie prawdopodobne jeśli Tajlandia wolna będzie od niepokojów politycznych.

Tajlandia | Jedną z niszowych gałęzi ruchu turystycznego w tropikach jest turystyka golfowa
Tajlandia | Jedną z niszowych gałęzi ruchu turystycznego w tropikach jest turystyka golfowa (by specialkrb)

Źródło:
The Thailand Times
Zainteresować Cię również mogą ...Zmień język Thailand Thailand (English) Tailandia Tailandia (Español) Tailandia Тайланд (Русский) Thailand Thailand (Deutsch) Tajlandia Tajlandia (Polski)