270
(Głosy: 0, średnia ocena 0 na 5)
Tańsze bilety do Tajlandii - oferta specjalna dla turystów z Europy0 out of 5 based on 0 voters.

Tourism Authority of Thailand (TAT) wraz Thai Airways International i trzydziestoma europejskimi partnerami stworzyli wyjątkową ofertę dla turystów pragnących wybrać się do Tajlandii - promocyjne ceny biletów lotniczych w dniach od 15 lipca do 30 września 2010 r.

Tajlandia | W czasie wakacji turyści z Europy mogą skorzystać z okazyjnych ofert przelotów do Tajlandii
Tajlandia | W czasie wakacji turyści z Europy mogą skorzystać z okazyjnych ofert przelotów do Tajlandii (by g4egk)

Promocja ta jest częścią kampanii „Thailand Today”, zorganizowanej z okazji 50-lecia istnienia najpopularniejszych tajskich linii lotniczych, a także mającej na celu ożywienie krajowej turystyki (szczególnie po ostatnim kryzysie politycznym).

Od 15 lipca do 30 września 2010 r. Thai Airways oferuje specjalne ceny biletów lotniczych i pakiety promocyjne na 11 trasach: z Londynu, Zurychu, Rzymu, Kopenhagi, Frankfurtu, Madrytu, Moskwy, Oslo, Aten, Sztokholmu i Paryża.

Do kampanii dołączyło ponad 30 europejskich partnerów, m.in.: Trailfinders, Kuoni, TUI, Thomas Cook, Tez Tour, CTS, CFA Voyage, Expedia.com, Lastminute.com i inni.

Tajlandia |Od połowy lipca do końca września  możemy spodziewać się tańszych przelotów liniami Thai Airways

Tajlandia | Od połowy lipca do końca września możemy spodziewać się tańszych przelotów liniami Thai Airways (by obskurantist)

Oferta wprowadzona w dniu 15 lipca ma na celu zachęcić ok. 40 000 turystów, którzy wesprą lokalny budżet Tajlandii nawet o 2 miliardy bahtów.
 
Z 14 ok. mln turystów odwiedzających Tajlandię, pond 4 mln stanowią przybysze z Eropy, co daje 28 % (dane statystyczne pochodzą z 2009 r.).

Z krajów Europejskich najchętniej odwiedzają Tajlandię Anglicy - ponad 840 tys. podróżnych, na drugim miejscu plasują się Niemcy – ok. 573 tys., trzecią pozycję zajmują Francuzi – ok. 426 tys. turystów, dla których Tajlandia jest drugim po Chinach ulubionym kierunkiem azjatyckich wypraw. Od kilku lat duży potencjał turystyczny zdradzają także Rosjanie, którzy uciekając od ostrej zimy, odwiedzili Tajlandię w 2009 r. w liczbie ok. 337 tysięcy.

Więcej szczegółów dotyczących oferty znaleźć można na stronach Thai Airways.
 

UPDATE z 13.08.2010: Na forum dodaliśmy temat w którym nas czytelnicy umieszczają najciekawsze oferty na tanie loty do Tajlandii. Sprawdz jak tanie bilety do Bangkoku możesz kupić

Źródło:
The Government Public Relations Department
http://thailand.prd.go.th
Zainteresować Cię również mogą ...Zmień język Thailand Thailand (English) Tailandia Tailandia (Español) Tailandia Тайланд (Русский) Thailand Thailand (Deutsch) Tajlandia Tajlandia (Polski)