Tag: Krabi

Ko Lanta (Krabi)

Ko Lanta jest archipelagiem 52 cichych i malowniczych wysp, których naturalne piękno nie zostało jeszcze zakłócone przez działalność człowieka. Złote, wyludnione plaże i dzikie, zielone lasy porastające wnętrza wysp tworzą prawdziwie bajkową scenerię.

Krabi Miasto (Krabi Town) – stolica prowincji

Stolica prowincji – miasto Krabi, jest niepozorną, rybacką miejscowością średniej wielkości, a jednocześnie świetną bazą noclegową i ważnym węzłem komunikacyjnym pomiędzy okolicznymi kurortami, wyspami i plażami. Tajlandia | Tradycyjne długie łodzie w Krabi (by

Również w kategorii: Waluta, Miasta Tajlandii

Ko Phi Phi (Krabi)

Wapienne szczyty wyłaniające się z krystalicznej wody, wybrzeża obsypane złotym piaskiem i głębiny pełne raf koralowych, wspaniałych podwodnych stworzeń oraz... turystów nurkujących z rurką. To Phi Phi – wyspy jak motyle (taki kształt posiada jedna z nich widziana z lotu ptaka).

Również w kategorii: Wybrzeże Andamańskie, Wyspy

Jaskinia Tygrysa w Krabi

Jeden z najpiękniejszych zabytków Tajlandii, Świątynia Jaskini Tygrysa, o dziwo nie należy do miejsc najczęściej odwiedzanych przez turystów. Na pewno jedną w przyczyn tego stanu rzeczy jest jej niedostępność.

Prowincja Krabi (Wybrzeże Andamańskie)

Region Krabi jest jednym z najbardziej atrakcyjnych celów podróży do południowej Tajlandii. Prowincja leżąca na zachodnim wybrzeżu Półwyspu Malajskiego, zachwyci nas baśniowym pięknem swych wybrzeży i bogactwem różnorodnych atrakcji.

Plaże Krabi

Po niezliczonych zabytkach Bangkoku, Sukhothai i Ajutthaja, odwiedzinach u górskich plemion północy i przejażdżce pamiętną koleją w Kanchanaburi, każdy turysta z pewnością zasłużył na odpoczynek. Czas więc skierować się na południe Tajlandii, ku bajecznym, skąpanym w słońcu  plażom prowincji Krabi.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>