536
(Głosy: 1, średnia ocena 5.00 na 5)
Jazz na tropikalnej wyspie (14-20 X 2012 r.)5.00 out of 5 based on 1 voters.

Trzecia edycja Festiwalu Jazzowego na Koh Samui planowana jest na 14-20 października 2012 roku. Jazz na tropikalnej wyspie – czy taka kompozycje nie wydaje się nad wyraz oryginalna i intrygująca? Przekonają się o tym turyści, którzy w październiku planują odwiedzić słoneczną wyspę Koh Samui w Zatoce Tajlandzkiej.

Tajlandia | Samui Jazz Festival 14-20 października 2012
Tajlandia | Samui Jazz Festival 14-20 października 2012 (by www.samuijazz.com )

Samui Jazz Festival jest wydarzeniem wyjątkowym pod każdym względem. Czy Nowy Orlean – ojczyznę jazzu może cokolwiek łączyć z egzotyczną tajlandzką wyspą? Okazuje się, że tak: muzyka.

Przez siedem festiwalowych dni pióropusze palm na Wyspie Koh Samui będą delikatnie kołysać się w rytmie jazzu.

W październiku Koh Samui przywita swych gości dźwiękami jazzowej muzyki dobiegającej z różnych zakątków okolicznych plaż i wykonywanej zarówno przez rodzimych muzyków, jak i tych przybyłych z różnych stron świata: z Europy, Afryki, Azji i USA.

Tegoroczny Samui Jazz Festival to okazja do spotkania m. in.: Paulette McWilliams z Chicago (19 października – wstęp wolny), Petera Beetsa z Holandii – światowej klasy pianisty jazzowego czy Karen Devroop Jazz Quartet z RPA.

Artyści zagoszczą na sześciu festiwalowych scenach, malowniczo wkomponowanych w krajobraz rajskich plaż.

Tajlandia | Czy Nowy Orlean – ojczyznę jazzu może cokolwiek łączyć z egzotyczną tajlandzką wyspą?
Tajlandia | Czy Nowy Orlean – ojczyznę jazzu może cokolwiek łączyć z egzotyczną tajlandzką wyspą? (by www.samuijazz.com )

Część koncertów odbędzie się na terenie kompleksów hotelowych, z płatnym wstępem w wysokości 500 THB.

W dwóch ostatnich dniach festiwalu – 19 i 20 października – na Chaweng Beach (naprzeciwko Amari Palm Reef Hotel) będą miały miejsce koncerty darmowe.

Pozostaje nam już tylko zaznaczyć w kalendarzu tych kilka październikowych dni i cieszyć się na niesamowite spotkanie z jazzem w egzotycznej scenerii.

Więcej informacji na temat Samui Jazz Festival: www.samuijazz.com

Tajlandia | Paulette McWilliams
Tajlandia | Paulette McWilliams (by www.samuijazz.com )
Zainteresować Cię również mogą ...Zmień język Thailand Thailand (English) Tailandia Tailandia (Español) Tailandia Тайланд (Русский) Thailand Thailand (Deutsch) Tajlandia Tajlandia (Polski)