527
(Głosy: 2, średnia ocena 5.00 na 5)
Oferta pracy w Tajlandii5.00 out of 5 based on 2 voters.

Mercator Medical Thailand, firma produkcyjna zlokalizowana w prowincji Songkhla w Tajlandii, należąca do międzynarodowej grupy działającej w branży materiałów medycznych jednorazowego użytku poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Asystent Zarządu

Praca w siedzibie firmy produkcyjnej w Tajlandii

alt
(by www.mercator.co.th )

Opis stanowiska:

Koordynacja i wspieranie pracy Zarządu.

Koordynacja działań Zarządu w środowisku lokalnym.

Reprezentowanie i wspieranie zarządu w sprawach z lokalnymi urzędami, przedsiębiorstwami i dostawcami.

Wykonywanie innych zadań asystenckich powierzonych przez Zarząd.

Koordynacja obiegu informacji i dokumentacji pomiędzy Prezesem Zarządu i pracownikami mu podległymi.

Wymagania:

  • Native Speaker języka tajskiego (język ojczysty)
  • Wykształcenie wyższe, preferowane ukończone studia w Polsce
  • Biegła znajomość dodatkowych języków: polskiego i/lub angielskiego
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy.
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy zespołowej w środowisku międzynarodowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Szkolenia

Tajlandia | Widok  na prowincję Songkhla
Tajlandia | Widok na prowincję Songkhla (by natifoto )

Prosimy przesyłać oferty zawierające cv (ze zdjęciem) oraz list motywacyjny w języku polskim lub angielskim na adres: katarzyna.rudolf@mercatormedical.eu z dopiskiem „MMT” w temacie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Zainteresować Cię również mogą ...

Zmień język Thailand Thailand (English) Tailandia Tailandia (Español) Tailandia Тайланд (Русский) Thailand Thailand (Deutsch) Tajlandia Tajlandia (Polski)