445
(Głosy: 0, średnia ocena 0 na 5)
Od dziś jeździmy do Tajlandii bez wiz! 0 out of 5 based on 0 voters.

Nareszcie! Od dziś jeździmy do Tajlandii bez wiz! Od 11 sierpnia 2011 r. już żadne formalności nie przesłonią nam radosnego wczasowania w Krainie Uśmiechu. Jeśli tylko nasz planowany pobyt w tym wspaniałym kraju nie przekracza 30 dni wystarczy, że uzbroimy się w paszport, uśmiech i dużą dozę pogody ducha, by tajlandzkie ziemie stanęły przed nami otworem.

Tajlandia | Od 11 sierpnia 2011 r. polscy turyści mogą wyruszyć do Tajlandii bez wizy, jeśli planowany pobyt nie przekracza 30 dni
Tajlandia | Od 11 sierpnia 2011 r. polscy turyści mogą wyruszyć do Tajlandii bez wizy, jeśli planowany pobyt nie przekracza 30 dni (by lusi)

Dobre wieści oficjalnie pojawiły się na stronie Ambasada RP w Bangkoku 9 sierpnia 2011 r.

Jak uprzejmie informuje ambasada, „z dniem 11 sierpnia 2011 r. obywatele RP zostali zwolnieni z obowiązku wizowego przy wjeździe do Królestwa Tajlandii w celu turystycznym na okres nieprzekraczający 30 dni”.

Choć odpowiednie władze imigracyjne Tajlandii zostały już poinformowane o najnowszych zmianach, ambasada radzi, by w celu uniknięcia ewentualnych nieporozumień w trakcie przekraczania granicy, okazać władzom imigracyjnym stosowną notę MSZ Królestwa Tajlandii. Dokument znajdziemy na stronie Ambasady (zobacz tutaj). Wystarczy go wydrukować i na wszelki wypadek mieć przy sobie.

Źródło:
Ambasada RP w Bangkoku

Podyskutuj na Forum Tajlandia
 
Zainteresować Cię również mogą ...Zmień język Thailand Thailand (English) Tailandia Tailandia (Español) Tailandia Тайланд (Русский) Thailand Thailand (Deutsch) Tajlandia Tajlandia (Polski)