268
(Głosy: 0, średnia ocena 0 na 5)
Tajskie wieczory w Ciechocinku0 out of 5 based on 0 voters.

Czy tajska kultura może zawitać także do słynnej polskiej miejscowości uzdrowiskowej? Ależ oczywiście! W Resaturacji Willi Piast w Ciechocinku organizowana jest cykliczna impreza kulinarna "Poczuj Smak Tajlandii".

alt

Kulinarna podróż do Tajlandii rozpoczęła się latem 2010 r. Organizatorzy zadbali jednak o to, aby rozgrzać nas także w jesienne wieczory. Od 19 września 2010 r. tajskie spotkania kulinarne odbywały się będą w każdą niedzielę o 17:00.

Szykuje się wspaniała kulinarna zabawa podczas której, poza degustacją wspaniałych potraw azjatyckiej kuchni, będziemy mogli nacieszyć zmysły pokazem tradycyjnego tańca w wykonaniu przepięknych tajskich tancerek.

Podczas wieczoru każdy może również zakupić przeróżne tajskie artykuły, m. in.: świeczki, świeczniki, wazony, kwiaty, kadzidełka i wiele innych.

Wstęp w cenie 20 PLN od osoby obejmuje bufet tajski oraz pokaz tradycyjnego tańca "Zeang Thai Essan".

Pierwsza "Kulinarna podróż do Tajlandii" odbyła się 26 czerwca 2010 r. Ponieważ impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, organizatorzy postanowili ją powtórzyć - i to nie jednokrotnie.

Latem 2010 otwarto cykl tajskich wieczorów kulinarnych.  Imprezy odbywają się w Restauracji Willa Piast w każdą niedzielę o godzinie 17.00. W programie każdej z nich spodziewać się można wielu atrakcji.

Wnętrza Willi Piast
Wnętrza Willi Piast

Dane kontaktowe:

Willa Piast
ul. Widok 7
87-720 Ciechocinek

tel. +48 54 416 34 50
fax +48 54 416 34 51
skype: willa.piast

strnona internetowa: www.willapiast.pl
Zainteresować Cię również mogą ...Zmień język Thailand Thailand (English) Tailandia Tailandia (Español) Tailandia Тайланд (Русский) Thailand Thailand (Deutsch) Tajlandia Tajlandia (Polski)