215
(Głosy: 0, średnia ocena 0 na 5)
Wielka wyprzedaż (15 czerwca-15 sierpnia)0 out of 5 based on 0 voters.

Jeżeli wielbiciele dużych zakupów są jednocześnie miłośnikami egzotycznych podróży, nie ma dla nich lepszego miejsca na ziemi niż Tajlandia w dniach od 1 czerwca do 30 sierpnia.

Tajlandia | Miesiące letnie to w Tajlandii czas wielkich wyprzedaży
Tajlandia | Miesiące letnie to w Tajlandii czas wielkich wyprzedaży (by emilio labrador)

W ciągu tych dwóch miesięcy odbywa się w Tajlandii prawdziwe „święto zakupów” - Amazing Thailand Grand Sale.

Na atrakcyjnych wyprzedażach, gustujący w modzie klasycznej mogą zaopatrzyć się w ubrania znanych światowych marek, zaś poszukujący własnego stylu znajdą być może inspirację wśród przepięknych tajskich jedwabi.

Nie zabraknie tu także tradycyjnych, ręcznie wykonanych ozdób i elementów wyposażenia wnętrz, które wprowadzają powiew egzotyki do naszych europejskich strojów i mieszkań.

Ponieważ Tajlandia słynie z niemalże nieustannie odbywających się w niej imprez sportowych, na wielkiej wyprzedaży nie brak całej gamy odpowiedniego ku temu ekwipunku.

Tajlandia | Amazing Thailand Grand Sale - cenowe obniżki sięgają nawet 70%
Tajlandia | Amazing Thailand Grand Sale - cenowe obniżki sięgają nawet 70% (by elisfanclub)

Lokalni kucharze oraz właściciele kawiarni i hotelów starają się jak najbardziej umilić dzień „szalonym zakupowiczom” kusząc ich zapachami i kolorami zarówno tradycyjnych, jak i bardziej wyszukanych potraw.

W dniach wyprzedaży, kiedy ceny spadają nawet do 70%, nawet miejska komunikacja stara się ułatwić zainteresowanym wyprawę na zakupy – bangkocki Skytrain i metro oferuje specjalne karnety, umożliwiające całodzienne korzystanie z ich linii.

Tajlandia | W takim bogactwie towarów zakupy z pewnością będą udane
Tajlandia | W bogactwie kolorowych towarów przebierać można bez końca (by rwp-roger)

Wiele sklepów i targowisk umieszczonych jest zwykle tuż przy stacjach kolejek, toteż nawet osoby nie znające dobrze stolicy będą miały szansę na udane i owocne zakupy.

Poza Bangkokiem głównymi centrami zakupowymi są także: Chiang Mai, Chiang Rai, Hua Hin, Pattaya, Phuket, Krabi, Ko Samui itp.
Zainteresować Cię również mogą ...Zmień język Thailand Thailand (English) Tailandia Tailandia (Español) Tailandia Тайланд (Русский) Thailand Thailand (Deutsch) Tajlandia Tajlandia (Polski)