Bajeczna scenografia, świetna muzyka, wspaniałe układy choreograficzne i fantazyjne stroje – takie atrakcje czekają na scenach kabaretów Pattayi – oczywiście tych najlepszych, cieszących się międzynarodowym uznaniem.

Tajlandia | Tiffany's Show
Tajlandia | Tiffany's Show (by kumaran_a )

Mówi się, że aby zobaczyć najpiękniejsze kathoey (ladyboys) należy udać się do Tiffany’s, zaś w poszukiwaniu "prawdziwego show" - do Alcazar.

Tifanny’s

W jednym z klubów Pattayi, położonym przy Pattaya 2 Road, każdego wieczoru odbywa się wspaniały show (a nawet trzy: o 18:00, 19:30 i 21:00).

Klub znany jest ze spektakularnych przedstawień z udziałem tajskich transwestytów i transgenderów. To właśnie tu, po raz pierwszy w Azji, odbyła się tego typu impreza, naśladowana potem w różnych zakątkach Tajlandii.

Warto wiedzieć, że są to imprezy na poziomie, gdzie tancerze odziani w bajeczne stroje prezentują wspaniałe układy taneczne.

Ekstrawagancja, piękne kostiumy, zachwycająca choreografia,  wspaniałe efekty świetlne i oryginalna muzyka tworzą magiczny, niezapomniany klimat tego miejsca.

Adres:

464 M.9 Pattaya 2 Road,Pattaya City 20260, Thailand (Zobacz mapkę)

Oficjalna strona kabaretu

Tajlandia | Gwiazda sceny kabaretowej
Tajlandia | Gwiazda sceny kabaretowej (by Art_of_Seeing)

Kabaret Alcazar

Niektórzy mówią, że nie można opuścić Pattayi nie zobaczywszy Alcazar Show. Ten działający od ok. 20 lat kabaret posiada w swojej ofercie prawdziwie zachwycające spektakle, pełne kolorów , światła i oczywiście – występów ladyboy’ów.

Kabaret porównywany jest do takich mistrzów w tej dziedzinie, jak Lido i Mouline Rouge w Paryżu.

Adres:

78/14  M.9 Pattaya 2 Road,Pattaya City 20260, Thailand

Oficjalna strona kabaretu

Tajlandia | Kabaret Alcazar
Tajlandia | Kabaret Alcazar (by zhaffsky)




Zainteresować Cię również mogą ...